Gale užtikrintai atrodęs „7bet-Lietkabelis“ išvargo pergalę Jonavoje
I.Cibulskaitės nuotr.

2024-03-09

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (11-7), kuris išvykoje 92:74 (24:15, 20:24, 17:22, 31:13) palaužė Jonavos „CBet“ (7-13).

Pergalėmis Nenado Čanako auklėtiniai prisivijo Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (11-8).

Panevėžio komanda geriau pradėjo rungtynes ir atitrūko 24:15, kol šeimininkai plušo su mažai poilsio ir mažai keitimų. Gera Liutauro Lelevičiaus atkarpa skirtumą vertė dviženkliu (30:19), bet greitai spurtą organizavo ir „CBet“. Atsilikimas tirpo (27:32), puikiai savuosius šansus išnaudojo ne tik Justas Furmanavičius, bet ir naujokas Gabrielius Mažeika, o po dviejų kėlinių „7bet-Lietkabelis“ pirmavo 44:39.

Po didžiosios pertraukos „CBet“ stengėsi perimti kontrolę. Ivanas Gandia-Rosas pelnė savuosius taškus, o kapitonas Tauras Jogėla lygino rezultatą – 44:44. Nors panevėžiečiai paruošė atsaką, E.Šeškus pirmąsyk rungtynėse išvedė į priekį Jonavos ekipą – 52:51. Lygiai kėlinys klostėsi ir toliau, o jam pasibaigus lygybė išliko – 61:61.

Prieš akis buvo lemiamos 10 minučių. Džordže Gagičius pražangomis išsiėmė save iš žaidimo, o panevėžiečiai atgavo tik trapų pranašumą – 66:64. Svarbius taškus pelnė Gabrielius Maldūnas, vėliau – L.Lelevičius ir M.Varnas, tad „7bet-Lietkabelis“ jautėsi tvirčiau – 72:64. Liko žaisti 6 minutės, T.Jogėla bandė įžiebti viltį jonaviečiams, bet ją žlugdė N.Popovičiaus dėjimas bei M.Varno tritaškis – 77:66. Galiausiai Panevėžio komanda užtikrintai užbaigė rungtynes.

„CBet“ vertėsi be Strahinjos Mičovičiaus, Luko Kreišmonto ir Mike‘o Lewiso. Panevėžio komanda – be Deivido Sirvydžio.

Naujokas G.Mažeika per 11 minučių pelnė 4 taškus, o Ousmane‘as Drame per tiek pat laiko įmetė 2 taškus ir atkovojo 2 kamuolius.

„CBet“: Justas Furmanavičius 15, Tauras Jogėla 14, Edvinas Šeškus, Ivanas Gandia-Rosas ir Ivanas Marinkovičius – po 13.

„7bet-Lietkabelis“ : Nikola Popovičius 18, Paulius Valinskas 15, Gediminas Orelikas 13, Liutauras Lelevičius ir Martynas Varnas – po 10.