„Wolves“ be gailesčio susidorojo su panevėžiečiais

2024-03-17

Šią savaitę pralaimėjimu jonaviečiams pradėjęs Vilniaus „Wolves“ (15-7) klubas parodė kardinaliai kitokį veidą svarbiame mače.

Nedo Pacevičiaus auklėtiniai namuose 109:72 (27:16, 19:13, 36:25, 27:18) nupūtė Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (11-8) ir įsitvirtino trečioje „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vietoje.

Tai buvo pirmoji „Wolves“ pergalė prieš Panevėžio ekipą šiemet. Pirmąsias dvi tarpusavio akistatas laimėjo „7bet-Lietkabelis“. Be to, „vilkams“ tai – rekordinė pergalė klubo istorijoje.

Vilniečiai jau pirmajame kėlinyje pradėjo kloti pergalės pamatus – jie rungtynėse startavo nepriekaištinga atkarpa 11:0. Tiek pat taškų komandas skyrė ir po pirmojo ketvirčio – 27:16. Iki ilgosios pertraukos šeimininkų pranašumas dar kiek paaugo – 46:29.

Laimėtojų klausimą „Wolves“ galutinai uždarė trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo pelnydami 17 taškų be atsako – 63:29. Prieš paskutinį ketvirtį intriga jau nebekvepėjo – 82:54. Nepaisant pergalės kišenėje, vilniečiai vis tiek neatsipalaidavo ir vienu metu jų atotrūkis peržengė padorumo ribas – 97:55. Paskutiniu akcentu tapo Tre'shawno Thurmano pelnytas 100-asis taškas, o finalinė sirena galiausiai užbaigė svečių kančias.

Naudingiausias nugalėtojų žaidėjas šįkart buvo 29-ąjį gimtadienį rungtynių dieną minintis Christianas Mekowulu. Jis pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius, 3 sykius perėmė kamuolį ir surinko 25 naudingumo balus. Itin naudingi buvo ir Kristupas Žemaitis (13 tšk., 7 rez. perd., 4 per. kam., 21 naud. bal.), Rasheedas Sulaimonas (16 tšk., 20 naud. bal.) ir Regimantas Miniotas (13 tšk., 6 atk. kam., 22 naud. bal.).

„7bet-Lietkabelyje“ ryškiausi buvo lietuviai – Džiugas Slavinskas ir Deividas Sirvydis. Pirmasis pelnė 15 taškų ir surinko tiek pat naudingumo balų, o antrasis finišavo su 14 taškų ir 13 naudingumo balų savo sąskaitoje.

Panevėžiečiai šįkart vertėsi be Džordže Gagičiaus.

„Wolves“: Christianas Mekowulu 17, Rasheedas Sulaimonas 16, Eigirdas Žukauskas 15, Kristupas Žemaitis 13, Garrisonas Brooksas 12, Regimantas Miniotas 1, Jeffery Tayloras 8.

„7bet-Lietkabelis“: Džiugas Slavinskas 15, Deividas Sirvydis 14, Martynas Varnas 9, Vytenis Lipkevičius ir Paulius Valinskas po 7, Gediminas Orelikas 6.