M. Lewiso metimas išplėšė jonaviečiams pergalę prieš „Šiaulius“
Jonavos „CBet“ nuotr.

2023-10-02

Dramatišką mūšį išgyvenusi Jonavos „CBet“ (3-0) ekipa „Betsafe-LKL“ čempionate ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Virginijaus Šeškaus kariauna namuose paskutinių sekundžių trileryje 85:84 (26:20, 22:26, 22:15, 15:23) pranoko „Šiaulius“ (1-2) ir po trijų turų išlieka tarp keturių neklumpančių pirmenybių komandų.

Kone 39 minutes priekyje laikęsi jonaviečiai paskutinėmis minutėmis įsivėlė į artimą kovą su svečiais. Šiauliečiai paskutinę minutę pirmavo 84:83, tačiau likus 10 sekundžių Tomašas Pavelka sužingsniavo ir paliko šansą paskutinę ataką suregzti varžovams. Po minutės pertraukėlės Mike'as Lewisas realizavo nelengvą dvitaškį (85:84), o kitoje aikštės pusėje Johnatano Daviso tritaškis skriejo pro šalį ir pergale galėjo džiaugtis Jonavos klubo sirgaliai.

Jonavos krepšininkams sunkiai sekėsi pramušti namų arenos lankus, atakuojant iš toli. Tikslą pasiekė vos 5 jų mesti tritaškiai iš 32 (15,6 proc.). Šiauliečių, kurie nesirėmė šiuo ginklu, pataikymas irgi neblizgėjo – jie pataikė 3 tritaškius iš 14 (21,4 proc.). Be to, svečiai fiksavo prastą rezultatyvių perdavimų (14) ir klaidų (16) balansą.

Nugalėtojus į pergalę atvedė Edvino Šeškaus ir Strahinja Mičovičiaus duetas. Pirmasis pelnė 21 tašką ir surinko 22 naudingumo balus, o antrasis pridėjo 19 taškų ir 20 naudingumo balų.

Nuo pralaimėjimo svečių neišgelbėjo monstriškas Tomašo Pavelkos pasirodymas. Slovakas pelnė 25 taškus, atkovojo 13 kamuolių, blokavo 3 metimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Kitame „Betsafe-LKL“ ture „Šiaulių“ laukia išvyką į sostinę, kur šeštadienį teks kautis su Vilniaus „Rytu“. Tuo tarpu Jonavos klubas sekmadienį Pasvalyje mėgins be pergalių palikti „Pieno žvaigždžių“ vyrukus.

„CBet“: Edvinas Šeškus 21, Strahinja Mičovičius 19, Tauras Jogėla 11, Michaelas Lewisas ir Aleksandaras Marelja po 10, Lukas Kreišmontas 7.

„Šiauliai“: Tomašas Pavelka 25, Danielis Baslykas 16, L.J. Thorpe'as 15, Karolis Giedraitis 12, Johnatanas Davisas 8, Paulius Danusevičius 7.