Iš arčiau: 3 įdomūs faktai apie „CBet“ ir „Ryto“ susitikimą

Autorius: LKL akademija powered by Citadele
2023-11-17

„Betsafe-LKL“ čempionatas apsukų nemažina, o bene ryškiausios dešimtojo turo rungtynės bus sužaistos Jonavos sporto arenoje. Lapkričio 18 dieną (šeštadienį) Jonavos „CBet“ (5-4) priims svečius iš sostinės – Vilniaus „Ryto“ (8-1) ekipą.

Kol laukiame šių komandų akistatos, rubrikoje „Iš arčiau“ pristatatome kelis įdomius faktus apie „CBet“ ir „Ryto“ komandas.

Minučių karalius

Strahinja Mičovičius šį sezoną yra vienas kertinių „CBet“ žaidėjų, vidutiniškai aikštelėje praleidžiantis po kiek daugiau nei 33 minutes ir fiksuojantis 14,2 taško vidurkį. 31-erių legionierius iš Serbijos yra lygos lyderis pagal žaidimo laiką. Daugiausiai minučių ant parketo krepšininkas praleido prieš Vilniaus „Wolves“ ir „Gargždus“, kur rungtyniavo beveik be keitimų ir aikštelėje praleido 37 minutes.

SuperSurvey

Atkovotų kamuolių mašina

Martynui Echodui tai yra jau šeštasis sezonas vilkint „Ryto“ marškinėlius, o paskutiniame „Betsafe-LKL“ susitikime vilniečių vidurio puolėjas surengė galingą pasirodymą, kur pelnė 20 taškų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus. Aukštaūgiui trūksta tik vieno atkovoto kamuolio, kad pasiektų apvalią tūkstančio ribą su sostinės klubo marškinėliais. Krepšininkas kvėpuoja į nugarą trečioje vietoje esančiam Artūrui Jomantui, kurio sąskaitoje – 1014 atkovoti kamuoliai, sugriebti atstovaujant Vilniaus ekipai.

SuperSurvey

Namų arenos prakeiksmas

Per visas tarpusavio rungtynes su „Rytu“, Jonavos ekipai dar nei karto nepavyko laimėti savo fanų akivaizdoje (po pergalę pasiekta Vilniuje ir Šiauliuose). Bendras tarpusavio rezultatas, įskaitant „Betsafe-LKL“ atkrintamąsias varžybas bei Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertą, per pastaruosius du sezonus yra (8-2) vilniečių naudai.